- Rectificare

Lista functiilor din cadrul aparatului de specialitate al primarului si drepturi salariale 2018

POP COSTICĂ ŞI VLĂDEANU MARIA

PUBLICAŢIE CĂSĂTORIE POP COSTICĂ ŞI VLĂDEANU MARIA

CHIPCEA MIHAI-EUGEN si IFRIM ALEXANDRA

PUBLICATIE CASATORIE CHIPCEA MIHAI-EUGEN si IFRIM ALEXANDRA

PUBLICATIE CASATORIE LUPU MIHAI SI RUSU GEORGIANA-TUDORITA

Publicatie casatorie Capusneanu Bogdan si Poiana Andreea

Publicatie casatorie Mereuta Mihail si Ghiurcanas Marioara

Publicatie casatorie Apaunei Marian Costica si Ciocan Andreea Elena

PRIMĂRIA --> Starea civila --> Rectificare act de stare civila

Rectificare

În cazul rectificării actelor de stare civilă și a mențiunilor înscrise pe marginea acestora, cererea întocmită potrivit modelului prevăzut în anexa nr. 53, însoțită de actele doveditoare, se depune la S.P.C.L.E.P. sau, după caz, la primăria unității administrativ - teritoriale care are în păstrare actul de stare civilă ori la S.P.C.L.E.P. sau, după caz, la primăria unității administrativ - teritoriale de la domiciliul solicitantului; cererea se soluționează în termen de 30 de zile, prin emiterea dispoziției prevăzute la art. 125 alin. (2); aceasta se comunică solicitantului, în termen de 10 zile de la data emiterii.

cerere rectificare act de stare civila

Data creare: 26-08-2016 11:43:02

Programul ,,CASA VERDE 2016''

Programul,,CASA VERDE 2016''Programul are in vedere instalarea sistemelor de incalzire care utilizeaza energia regenerabila, inclusiv inlocuirea sau completarea sistemelor clasice de incalzire