PUBLICAȚIE CĂSĂTORIE LEAHU MARIAN ȘI RUSU ANDREEA

ACCESUL PERSOANELOR CU DIZABILITĂȚI LA MEDIUL INFORMAȚIONAL

Sprijin pentru instalarea tinerilor fermieri DIASPORA

Sprijin pentru instalarea tinerilor fermieri DIASPORA.

PRIMĂRIA --> Primar

Vă mulţumesc pentru ca aţi ales să utilizaţi și acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria Comunei Bogdana este mai aproape de cetăţenii și oaspeţii săi, dar și o platformă menită a îmbunatăţi activitatea de comunicare atât dinspre comună către cetăţean, cât și în sens invers.

Ne dorim ca pe această cale să venim în sprijinul cetăţenilor, oferindu-le dreptul la informaţia produsă și gestionată de administraţia publică locală și în același timp să fim o fereastră deschisă permanent tuturor celor ce vor să ne cunoască comuna și pe noi.

Cu respect,

Primar

Barbu Vasilicã

Vasilica Barbu - Primarul Comunei Bogdana

Data creare: 03-12-2015 10:56:12

Hotărâri ale Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Vaslui

Manualul drepturilor omului pentru autoritățile locale și regionale.

Instruirea privind utilizarea durabilă a produselor de protecție a plantelor.

Intensificare măsuri prevenire influență aviară înalt patogen ”Gripă Aviară”.

Hotărâri ale Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Vaslui

Hotărâri ale Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Vaslui din data de 18.01.2021.