PRIMĂRIA --> Impozite si taxe

Impozite si taxe- prezentare generala

Departamentul Impozite si Taxe Locale al comunei Bogdana are atributii privind stabilirea, constatarea, controlul, urmarirea si încasarea impozitelor si taxelor locale, pe raza administrativ - teritoriala a comunei Bogdana.

Modalitatile de informare puse la dispozitia contribuabililor sunt:
• informarea directa prin intermediul functionarilor publici care deservesc ghiseele pentru activitatea cu publicul, deschise la sediul institutiei noastre din Primaria Bogdana
• prin pagina de internet, adresa este http://www.comuna-bogdana-vaslui.ro/ari2_160-impozite_si_taxe.html

Data creare: 21-10-2015 14:43:55