PUBLICAŢIE CĂSĂTORIE AELENEI CĂTĂLIN şi LEUŞTEAN NICOLETA

PUBLICATIE CASATORIE AELENEI CĂTĂLIN şi LEUŞTEAN NICOLETA

PRIMĂRIA --> Anunturi

ANUNT DEZBATERE PUBLICA - PUG

COMUNA BOGDANA, titular al Planului Urbanistic General anunta publicul interesat asupra disponibilizarii proiectului PUG si a Raportului de mediu.Documentele pot fi consultate la sediul Primariei Bogdana si la sediul APM Vaslui, str. Calugareni, nr. 63 in zilele de luni-joi intre orele 8,00-16,30 si vineri intre orele 8-14. Sedinta de dezbatere publica a proiectului PUG si a raportului de mediu se va desfasura in data de 22.06.2015 ora 12, la sediul Primariei Bogdana. Comentariile si propunerile publicului se primesc zilnic, in scris, la Primaria Bogdana si la Agentia pentru Protectia Mediului Vaslui, str Calugareni, nr 63, fax 0235361842, pana la data de 21.06.2015.

Raport de mediu pentru Plan Urbanistic General
Proiect PUG

Data creare: 10-06-2015 11:41:03

INFORMĂRI 2020

ALUNECARE DE TEREN ÎN LOCALITATEA FÂNTÂNA BLĂNARULUI, COMUNA BOGDANA, JUDEŢUL VASLUI

INFORMARE COLECTARE SELECTIVĂ

Ghidul cetăţeanului pentru situaţii de urgenţă;

ÎNCEPERE LUCRĂRI ,, ALUNECARE TEREN FÂNTÂNA BLĂNARULUI,,

Programul Național de vaccinare antirabică a vulpilor

Regulament "Loc de Joacă Copii"